Przejdź do głównej zawartości

Teatromen.pl napisał o "Kochajmy się".

Ciekawa recenzja ;)

Marzenia się spełniają, zwłaszcza dla aktorów-amatorów, którzy po trzymiesięcznych warsztatach teatralnych pod okiem mentorów, aktorów Doroty i Rafała Kwietniewskich, dali temu namacalny i żywy dowód w postaci premiery spektaklu "Kochajmy się".

Grupa 12 osób, próbowała swoich sił na deskach teatru, prawdziwego teatru

Ależ mnie zazdrość zżerała, patrząc na ich grę, w której nie czuć było nawet grama amatorszczyzny. Oczywiście, zazdrość jak najbardziej zdrowa :) bo dlaczego, moje marzenie miałoby się nie ziścić:)
Przedstawienie grane było w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ulicy Wystawowej. Spora scena, zapełnione wszystkie miejsca, na wielkich białych telebimach, pojawiały się co chwilę zdjęcia Wrocławia, w tle słychać grzmoty, we Wrocławiu jest burza. Spektakl został podzielony na cztery części, w których to grało po trzech aktorów. Całość osadzona została we Wrocławiu, w różnym czasie, w różnych okolicznościach, zdarzenia nie miały ze sobą nic wspólnego, ale klamrą spinającą stało się tytułowe kochanie. Miłość, która raz jest dobra a raz zła, trudna i przebiegła, przychodzi z łatwością, ale tak samo też odchodzi. Wydawałoby się, że życie przepełnione miłością, to życie proste, ale czy łatwe?
Nie ma co dywagować. Szkoda, że się skończyło. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, twórcy teatru będą powtarzać odegrane już premiery, żeby sprawdzić warsztat fachowo nazwanych "amaktorów":)
Ja osobiście ślubuję miłość teatrowi, gdyż wziąłem udział w premierze piątej edycji a już jestem zakochany:)
Pod koniec stycznia finał edycji szóstej, dlatego też zachęcam do uważnego śledzenia strony oraz profilu Teatru dla Początkujących. Ważna również kwestia, że wstęp na spektakle jest wolny od wszelkich opłat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Kwiecień

15-niedziela 
"Poczekalnia 6.2.0"
godzina 19:00
CeTAWystawowa 1
KUP BILETZ uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni zachęcamy  do rezerwowania oraz kupowania biletów drogą internetową.

NOWY NABÓR

Przed nami kolejna edycja Teatru dla Początkujących! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najnowszym przedstawieniu. Harmonogram prób oraz spektakli i wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce Zapisy. Od dzisiaj do 28 stycznia czekamy na Wasze zgłoszenia. Zachęcamy do kontaktu z nami! ZAPRASZAMY

UWAGA PREMIERA

Emocje jeszcze nie opadły po ostatniej premierze "Drzew..", a tu już kolejna się szykuje.... Tyle jest roboty, że nie ma kiedy ogłosić....  ALE JEST! 

PREMIERA  #METOO
A gdyby było takie miejsce, gdzie każda wyrządzona Ci #krzywda się anuluje... A gdyby było takie miejsce, gdzie każda twoja #trauma zniknie... A gdyby było takie miejsce, z którego wyszedłbyś #nowy... A gdyby było takie miejsce, z którego wyszedłbyś #inny...
A gdyby było takie miejsce, że potem już nie #boli... Poszedłbyś tam?
Zapraszamy do Centrum Technologii Audiowizualnych 26,27,28 maja godzina 20:00
Bilety: 
Najnowsza premiera w Teatrze dla Początkujących powstała na motywach dramatu Jeleny Isajewej „Pierwszy Mężczyzna”. Sztuki napisanej metodą verbatimu, czyli powstałej z wywiadów przeprowadzonych przez autorkę z kobietami na temat ich relacji z mężczyznami. Czy nigdy nie jest za późno, aby zacząć wszystko od nowa?
Zapraszamy do Teatru dla Początkujących na spektakl „#metoo”. więcej nie zdradzamy  A…