Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 26, 2015

OTRZYMALIŚMY WSPARCIE

Miło nam poinformować, że nasza fundacja Społeczna Ofensywa Kulturalna, w ramach której działa Teatr dla Początkujących, otrzymała wsparcie strukturalne z Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw. To już druga taka Mikrodotacja otrzymana przez nas z DFMI. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że nasze działania zostają doceniane również w ten sposób. Ze środków otrzymanych z dotacji został zakupiony sprzęt oświetleniowy, co przyczyni się w znacznym stopniu do profesjonalizacji naszych przedstawień. 
A poza tym fajnie jest pracować na własnym sprzęcie ;)
DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy również Wrocławskiemu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 za wszelką pomoc!


Zachęcamy inne młode organizacje pozarządowe (i nie tylko) do odwiedzenia strony maleinicjatywy.pl i zapoznania się z regulaminem projektu.
dziękujemy Dorota i Rafał Kwietniewscy


TROCHĘ ZALEGŁOŚCI

Oj, już dawno nic się tu nie działo...
...a tak w ogóle to działo się dużo. W czwartek 9 kwietnia, zgodnie z planem, rozpoczęliśmy próby do 4 projektu TdP. Spotykamy się we wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych) przy ulicy Wystawowej 1. Tam też, 27 czerwca, odbędzie się premiera naszego przedstawienia.
Za nami już kilka prób. Wiemy już o sobie co nieco...Grupa liczy 12 osób. Jest z nami kilka nowych osób, ale są i ci, którzy brali już udział w poprzednich projektach. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, ale przede wszystkim mamy zamiar świetnie się bawić. Po kilku pierwszych próbach możemy stwierdzić z całą pewnością, że zabawy i śmiechu u nas pod dostatkiem, zatem pozostaje tylko wziąć się do roboty:) Musimy również uczciwie powiedzieć, że nasi amaktorzy są fantastyczni, błyskotliwi, dowcipni, a etiudy przez nich prezentowane podczas zajęć są naprawdę rewelacyjne! Aż szkoda, że spotykamy się tylko raz w tygodniu.…