Przejdź do głównej zawartości

TROCHĘ ZALEGŁOŚCI

Oj, już dawno nic się tu nie działo...

...a tak w ogóle to działo się dużo. W czwartek 9 kwietnia, zgodnie z planem, rozpoczęliśmy próby do 4 projektu TdP. Spotykamy się we wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych) przy ulicy Wystawowej 1. Tam też, 27 czerwca, odbędzie się premiera naszego przedstawienia.  

Za nami już kilka prób. Wiemy już o sobie co nieco...Grupa liczy 12 osób. Jest z nami kilka nowych osób, ale są i ci, którzy brali już udział w poprzednich projektach. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, ale przede wszystkim mamy zamiar świetnie się bawić. Po kilku pierwszych próbach możemy stwierdzić z całą pewnością, że zabawy i śmiechu u nas pod dostatkiem, zatem pozostaje tylko wziąć się do roboty:) Musimy również uczciwie powiedzieć, że nasi amaktorzy są fantastyczni, błyskotliwi, dowcipni, a etiudy przez nich prezentowane podczas zajęć są naprawdę rewelacyjne! Aż szkoda, że spotykamy się tylko raz w tygodniu. Przynajmniej na razie.

Dwie ostatnie próby spędziliśmy na czytaniu sztuki, którą napisała specjalnie dla nas Marta Matyszczak. "Poczekalnia śmierci" to bardzo ciekawa, wielowarstwowa sztuka, w której przenikają się różne style i światy. To naprawdę wyzwanie dla nas wszystkich!

Czeka nas kolejna wspaniała przygoda. Trochę już się nie możemy doczekać finału :) Ale droga do niego będzie na pewno ekscytująca!


Poniżej trochę świetnych zdjęć od Nice Stuff Studio:
Komentarze