Przejdź do głównej zawartości

Próba 2

Kolejna próba za nami!

Za nami kolejna próba (druga:)). Z każdym spotkaniem podziwiamy naszych uczestników coraz bardziej. Solowe etiudy, które nasi amaktorzy wykonywali na zajęciach pokazały ich niesamowitą wrażliwość, błyskotliwość i poczucie humoru. Jeszcze ciekawiej będzie już w poniedziałek, kiedy to nasi amaktorzy prezentować będą "zadanie domowe" :). Już się nie możemy doczekać!
Musimy przyznać, że tak licznej, a co za tym idzie zróżnicowanej grupy, jeszcze nie mieliśmy. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi :)))Komentarze

Popularne posty z tego bloga

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Kwiecień

15-niedziela 
"Poczekalnia 6.2.0"
godzina 19:00
CeTAWystawowa 1
KUP BILETZ uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni zachęcamy  do rezerwowania oraz kupowania biletów drogą internetową.

NOWY NABÓR

Przed nami kolejna edycja Teatru dla Początkujących! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najnowszym przedstawieniu. Harmonogram prób oraz spektakli i wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce Zapisy. Od dzisiaj do 28 stycznia czekamy na Wasze zgłoszenia. Zachęcamy do kontaktu z nami! ZAPRASZAMY

WIEŻA. JASNY DZIEŃ.

Jesteśmy bardo szczęśliwi, że film z naszym udziałem, "Wieża. Jasny dzień", zdobył podczas 42.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, nagrody za debiut reżyserski, scenariusz oraz nagrodę Onetu "Odkrycie festiwalu" dla Jagody Szelc! Wielkie gratulacje! Jesteśmy wdzięczni Jagodzie za pracę nad tym filmem, naukę i przygodę. W filmie wystąpili związani z Teatrem dla Początkujących: Anna Krotoska, Małgorzata Szczerbowska oraz jego założyciele Dorota i Rafał Kwietniewscy. Zapraszamy do TdP oraz do kin!