Przejdź do głównej zawartości

Zdjęcia z premiery!

Mamy szansę przeżyć to jeszcze raz:) 
Prezentujemy zdjęcia z premiery zrobione przez Krzysztofa Papierkowskiego (Wielkie Dzięki!!)
 Ostatnie powtórki jeszcze przed spektaklem.


No i wspólny taniec-rozgrzewka, po którym nie mogło się nie udać:)


Szanowny Pan Autor zasiadający na widowni wraz z Małżonką nawet nie starał się ukryć zdenerwowania:) Pełne wyczekiwania spojrzenia publiczności i....START!


 A nie, tu jeszcze Pan Prowadzący musiał wtrącić swoje trzy grosze...


                                                     Ale potem już naprawdę zaczęło się!


Oklaskom nie było końca.


Jak i wszechobecnej radości :D
D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzieje się, oj dzieje!

Kochani to nie jest tak, że u nas nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie! Obecnie przygotowujemy dwa spektakle równolegle, a premiery już tuż tuż! Pierwsza odbędzie się 26, 27 i 28 listopada o 20:00 w CeTA. Poniżej zdjęcia z prób tradycyjnie od NiceStuffStudio:SĄ JESZCZE MIEJSCA - choć niewiele

Przed nami kolejna, jesienna edycja Teatru dla Początkujących!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najnowszym przedstawieniu. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce Zapisy.

 Na wasze zgłoszenia czekamy do 14 września. Zachęcamy do kontaktu z nami. ZAPRASZAMY

PO PREMIEROWO

Za nami kolejna premiera w TdP! Zmęczeni, ale szczęśliwi, chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania "Półwariatów". Dziękujemy Panu dyrektorowi Robertowi Banasiakowi za to, że możemy tworzyć i współtworzyć w CeTA, prężnie działający ośrodek kultury. Dziękujemy wszystkim pracownikom CaTA, a w szczególności Alicji Musialskiej, koordynatorce artystycznej, która od początku nas bardzo wspiera.Dziękujemy miastu Wrocław za wsparcie finansowe. To już czwarte przedstawienie, które powstało dzięki dofinansowaniu z Urzędu Wydziału Kultury miasta Wrocław.Przede wszystkim dziękujemy naszym amaktorom, którzy kolejny raz udowodnili, że są wspaniali. I szczerze mówiąc co raz trudniej nam pisać "amaktorom" ;)
Podziękowania dla Adama Lubomskiego za oprawę muzyczną i świetlną spektaklu, dla Magdy Prukop za charakteryzację, Rafał Łużny za wszelką pomoc.
I oczywiście dla naszego niezastąpionego dramaturga Michała Występka za świat.

Poniżej zdjęcia NuceStuffS…