Przejdź do głównej zawartości

Zaczynamy odliczanie!

A-a-a! Pre-mie-ra!

Już tylko pięć dni! 29 czerwca w niedzielę na scenie przy Kuźniczej dziewięciu zdolnych amaktorów wprowadzi nas w niezwykły świat Szklanych ludzi. Na huczną premierę zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi co tym razem zmalowaliśmy:) A nie ukrywamy, że i my jesteśmy ciekawi efektu końcowego. Poniżej, na zaostrzenie apetytu kilka zdjęć z ostatnich prób.

Wszelka zbieżność między powyższymi zdjęciami, a tym, co Państwo zobaczycie w niedzielę, jest absolutnie przypadkowa.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Kwiecień

15-niedziela 
"Poczekalnia 6.2.0"
godzina 19:00
CeTAWystawowa 1
KUP BILETZ uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni zachęcamy  do rezerwowania oraz kupowania biletów drogą internetową.

NOWY NABÓR

Przed nami kolejna edycja Teatru dla Początkujących! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najnowszym przedstawieniu. Harmonogram prób oraz spektakli i wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce Zapisy. Od dzisiaj do 28 stycznia czekamy na Wasze zgłoszenia. Zachęcamy do kontaktu z nami! ZAPRASZAMY

WIEŻA. JASNY DZIEŃ.

Jesteśmy bardo szczęśliwi, że film z naszym udziałem, "Wieża. Jasny dzień", zdobył podczas 42.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, nagrody za debiut reżyserski, scenariusz oraz nagrodę Onetu "Odkrycie festiwalu" dla Jagody Szelc! Wielkie gratulacje! Jesteśmy wdzięczni Jagodzie za pracę nad tym filmem, naukę i przygodę. W filmie wystąpili związani z Teatrem dla Początkujących: Anna Krotoska, Małgorzata Szczerbowska oraz jego założyciele Dorota i Rafał Kwietniewscy. Zapraszamy do TdP oraz do kin!