Przejdź do głównej zawartości

Próba 4

Za nami czwarta próba. Jesteśmy pod ogromnym i wciąż rosnącym wrażeniem postępów jakie robią nasi amaktorzy.
Kiedy przy wigilijnym stole spotkała się rodzina wraz z sąsiadką, służącą i ciotką z Ameryki, było groźnie. Aby zapobiec samobójstwu babci, spowodowanym nieszczęśliwą internetową miłością, zmuszeni byliśmy przerwać i włączyć korki :)
Jedyne na co narzekamy to czas, który tak szybko płynie, ale wiadomo w miłym towarzystwie zawsze go za mało... Odliczamy dni do następnego poniedziałku. I wiecie, że prawie wszyscy znają już swoje kwestie na pamięć?!:)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Kwiecień

15-niedziela 
"Poczekalnia 6.2.0"
godzina 19:00
CeTAWystawowa 1
KUP BILETZ uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni zachęcamy  do rezerwowania oraz kupowania biletów drogą internetową.

NOWY NABÓR

Przed nami kolejna edycja Teatru dla Początkujących! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najnowszym przedstawieniu. Harmonogram prób oraz spektakli i wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce Zapisy. Od dzisiaj do 28 stycznia czekamy na Wasze zgłoszenia. Zachęcamy do kontaktu z nami! ZAPRASZAMY

WIEŻA. JASNY DZIEŃ.

Jesteśmy bardo szczęśliwi, że film z naszym udziałem, "Wieża. Jasny dzień", zdobył podczas 42.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, nagrody za debiut reżyserski, scenariusz oraz nagrodę Onetu "Odkrycie festiwalu" dla Jagody Szelc! Wielkie gratulacje! Jesteśmy wdzięczni Jagodzie za pracę nad tym filmem, naukę i przygodę. W filmie wystąpili związani z Teatrem dla Początkujących: Anna Krotoska, Małgorzata Szczerbowska oraz jego założyciele Dorota i Rafał Kwietniewscy. Zapraszamy do TdP oraz do kin!